U SHIT-Opel Zafira 1.9 DISEL-Automatik-nga zvicra

Shitet nga: Naim 25 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 890 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafira1.9 disel-e ardhur nga zvicra- vetura posedon marshin AUTOMATIK- ngjyra hiri metalike-klimatronik-karrikat me nxemje-censor te parkinkung- navigacion-tempomat-gjamat me rryme-7 ULESE-mbyllje qendrore me telekomande-bord kompjuter-tadio cd-liber servisi me dy qelesa-e tjera.vetura eshte ne gjendje SHUME SHUME SHUME TE MIRE teknike dhe optike.presim bleres serioz.
Tel :044-259-368 dhe viberi 00386-49-259-368.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim