opel zafira 1.9 CDTI -07

Shitet nga: opel 15 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
opel zafira 1.9 CDTI 2007 Dizel E doganuar e regjistrimi i par ne RKS me 29.12.2015 deri 29.12.2016 e ardhur nga Zvicrra Vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike Vetura posedon Klim, ABS, Central, Hidraulik, 7ulse, Goma te reja te dimrit, 6 shpejci, vozitje e kombinuar 5deri 6 litra/ 100 km, klima funksionale, ESP, Komanda ne timon, 2 qelsa, Radio CD ,Mbylle Qendrore xhama color fabrikisht, e sapo nderruar rrypin kryesor dhemzorve ( rebrasne) e servisuar komplet. per me shum info: 044279620


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim