Pasat 1991dizell

Shitet nga: qerim 14 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
pasat 1.9 diesel i thjesht ne gjendje te mir teknike
9 muj regjistrim perkthimin mun tjav baj brenda dites
4 goma te reja te dimrit
Ndrrim me kushin dhe komoda
kontakti 044 668 295 edhe ni viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim