Peugeot 106 1.2 benzin-plin -92

Shitet nga: artan 22 Qer 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Ferizaj
Peugeot 106
Kapaciteti 1.2
Viti 1992
Benzin dhe plin
Regjistrim deri 20.04.2016
Viber +38649 812646
Bej nderrim me veture me te re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim