Peugeot 2.0 206 hdi -03

Shitet nga: Gim 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes peugeot 206 2.0hdi dizell klimatronik 1 vit regjistrim ndrrimi i munshem nese me konvenon viber +37744933306 Me ndrrim 3600 qmimi i padiskutushem Pranoj dhe sms ne viber +37744933306
Vetura nuk esht hipotek ju garantoj
Veturen mun ta qitni ne emrin tuaj brenda dites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim