Peugeot 206 HDi -02 U Shit Flm Merrjep

Shitet nga: Rinor 07 Maj 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Peugeot 2.0 HDi

Posedon:
Alarm
Klimatronik
Senzore Mbrapa Te Shiut
Llamella dhe Korpa Te Reja
I Regjistruar
Muzik CD
Goma Te Reja Si Dhe Fellgat E Reja Nuk jan keto qe po i shihni ne foto sepse i kam nderruar
Ulset E Reja
Harxhimet shum te vogla etj.

Per Me Shum Informata Kontaktoni Ne Numrin Me Posht Ose Viber +37744121454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim