Peugeot 406 -98

Shitet nga: xxxx 22 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 099 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Peugeotin 406 ne gjendje shume te mire teknike.Posedon komand ne timon klim.Ka regjistrim deri ne muajin e tete.Nuk bej ndrrim dhe nuk eshte i hipotekuar.Arsyeja e shtijes eshte per qdoganimin e vetures tjeter.Per me shume informata mund te kontaktoni ne keta dy nr. 044-445-458 dhe 044-115-431.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim