Peugeot 407 2.0 diesel -05

Shitet nga: peugeot 13 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Ferizaj
407. 2.0hdi. automatik.navi. klimtronionik.panoram.senzor parkingu dhe shiu.tempomat.4 goma te reja te dimrit.I ardhur prej ch me liberservisi.I doganuar dhe regjistruar me 20.06.2014. Ngjendje perfekte.nuk duhet me investu asni cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim