Peugeot Expert HDI 2.0

Shitet nga: Basri 19 Mar 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura Peugeot Expert HDI 2.0

Vetura, është në gjendje shumë të rregullt, ka 8 venda ( ulëse ) ka klimen automatike ABS, ka dhe 2 par hellna me goma të dimrit në hellna të hekurit, dhe goma të verës në hellna të aluminit.

Vetura gjindet ne Zvicer
Për me shumë informata mundeni t'më kontaktoni ( apo të shkruani ) në kta dy numra të tel: +4178/761.74.62 +4176/263.37.30 në për-mes whatsApp, dhe Viber...

Ose në numrin e vllaut, që gjindet në Ferizaj. 044/691.885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim