Peugeot partner 2003

Shitet nga: Fekir Sahiti 26 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 550 EUR

Komuna: Ferizaj
U shiten kto pikapa flm merrjep kto dy pikap Peugeot partner 1.4 benzin Viti I prodhimit 2003 ne gjendje te rregullt me regjistrim te skadum por e kam qlajmru me kohe qka do te thot se denim ska te interesuarit le te thrrasin ne tel prej ores 08;00 deri ne 22;00 pres bleres serioz.se njeren qe w shita I ra pishman njani Se kishte pas mendu me marr veresi ky esht I pa doganuar Viti 2004 dhe eshte ne gjendje te rregullt qmimi per kte te pa dogan eshte 1750 euro e ky me regjistrim 1550 euro te ninteresuarit le te lajmrohen ne tel.kjo pa dogan u shit flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim