Shes peugeot 106 1.1benxin

Shitet nga: Peugeot 04 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 106
Shes peugeot 106 benxin 1.1 5shpejtsi e ruajtur si brenda dhe jasht regjistrim 10 muaj posedon airbage muzik shum te mir
Goma te mira etj (pres blers serioz)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim