Shes pezhonn 1.1 benzin

Shitet nga: Visari 19 Jan 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 106
Shes pezhon 1.1 besnzin regjisteim deri ne janar 2017 pezhoha esht ne gjendje te rregull ka dypar guma dimrit +te veres radio me cd i rujshemm sii jasht dhe mrena mdrrim nuk baj ju mirpresem blersit serjoz mun te kontaktoni ne viber +37744768612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim