Peugeot 206 -03

Shitet nga: Peugeot 02 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
peugeot 206 1.4 Benzin
viti i prodhimit 2003
klim
radio cd origjin
airbag
abs etj etj
makina asht me targa franqeze dhe asht e pa doganume
asht ne gjendje shum temir mekanike ash e ngjyrosur komlet karoseria
ka tegjitha serviset e kryme ule fitra ules gurtnet epara te reja ka kontrole teknice sika 2 muj ka ardh duke u vozit pa problem
ka kater goma te reja te dimrit eta Baj ndrrim me nxemje qendrore dhe te ttjerat ishtoj
tel ne fr 0033617162035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim