Peugeot 206 Viti 2001 ngjyra hint

Shitet nga: Fitim Ukshini 12 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Peugeot 206 ngjyra hint viti 2001
Ka klim eshte me 5 dyer eshte i shtreguar dhe nuk ka asnje defekt per me shume kontakto ne numrin 045-654-350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim