Peugeot 206 benzin -02

Shitet nga: Bekim Nrecaj 18 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet vetura e tipit peugeot 206
Viti i prodhimit : 2002
Të kaluara : 150,000
Veçoritë : Klim , ABS , Xhama elektronik , gomat e dimrit të reja , dhëmbëzorët e ndërruar , filtrat dhe vaji të ndërruar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim