Peugeot

Shitet nga: Betim 13 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
SHitet.peugeote 206.benxin.1,4..viti prodhimit 2001.i regjistruar me tabela te kosoves qe dy vite osht regjistru dhe osht ne gjendje te rregullt.regjistrim ka deri 03.03.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim