U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 26 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
SHES PEUGEOT 2.0 HDI VIT I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 1 VJET PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim