Eshte shitur Veturë familjare dhe me shpenzime te

Shitet nga: Ismaili 27 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306


Eshte shitur
Vetura ne gjendje teknike shumë te mirë, sigurimin deri me 03.2017.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim