Peugeot 306 -98

Shitet nga: Genti 22 Tet 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shesim pezhon 306, viti i prodhimit 1998 Dizel. Pezhoja eshte ne gjendje te mire teknike dhe ka nje vite te plot Regjistrim, me servis te kryer dhe me shpenzime te vogla, Nr per kontakt: 044-757-582, dhe 044-983-666.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim