PEUGEOT 307 1.6 HDI SHUM NE GJENDJE TE MIR

Shitet nga: auto salloni aldioni 22 Tet 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
SHES PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI FUND 2005 VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KAFETOFONIN CD KOMANDA OLLOGENKA NE BRANIK GOMA TE REJA 224 MIJ TE KALUME ME LIBRA TE SERVISIT E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 559 559 VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim