PEUGEOT 307 DIZEL 2.0 HDI -05 RKS

Shitet nga: FLORI 24 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
PEZHO 307 DIZELL 2.0.HDI
ME FULL FULL OPCIONE .
VITI I PRODHIMIT -09-06.-2004.
REGJISTRIM DERI ME -9-10-2015.
NUK ESHT HIPOTEK .
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR .
REGJISTRIMI I DYT NE KOSOV .
E ARDHUR PREJ ZVICRRE .
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA 221 500.,.,POSEDON EDHE LIBRAT E SERVISIT ,.,ESHT VETUR SHUM E MIRMBAJTUR MIR VETUR FAMILJARE DHE SHUM EKONOMIKE HARGJIME MINIMALE 5 LITRA NE 100 KM,,100%-,,
Nr 044757377 OSE VIBER +37744757377 OSE 045975550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim