Pegueot 307 2.0 hdi rks.

Shitet nga: Pezho 14 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet peugeot 2.0 dizellvetura esht ne gjendje te mir teknike posedon klim abs airbag bordkompjuter etj dhe te gjitha servisat me rregull rks deri ne muajin e 7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim