Pegueot 307 2.0 hdi rks.

Shitet nga: Pezho 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet peugeot 2.0 dizellvetura esht ne gjendje te mir teknike posedon klim abs airbag bordkompjuter etj dhe te gjitha servisat me rregull rks deri ne muajin e 7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim