Peugeot 306 dizel -01

Shitet nga: Ismaili 17 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim