Pezho 307 1.6 disel 2007 ngjendje trregullt

Shitet nga: Genc 06 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes pezho 307 1.6 disel manual viti prodhimit : 2007 , xhama elektrik , i rigjistruar RKS , Vetura esht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike per me shum kontaktoni ne : 044-357-500 , 049-357-500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim