SHITE PEZHOVA 307 HDI RKS 1 VIT PLOT

Shitet nga: donisi 31 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 380 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307

PEZHO 307 DIZELL 2.0.HDI ME FULL FULL OPCIONE . VITI I PRODHIMIT -2002 REGJISTRIM NI VIT NUK ESHT HIPOTEK . GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR . REGJISTRIMI I DYT NE KOSOV . E ARDHUR PREJ ZVICRRE . KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA POSEDON EDHE LIBRAT E SERVISIT ,.,ESHT VETUR SHUM E MIRMBAJTUR MIR VETUR FAMILJARE DHE SHUM EKONOMIKE HARGJIME MINIMALE 5 LITRA NE 100 KM,,045 666 210 ose viber +37745805519

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim