shes peugeot 307hdi dizell me regjistrim

Shitet nga: rrahim 13 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes pezho 307 HDI viti 2003 ne gjendje te rregullt dizell dhe me regnistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim