Peugeot 407

Shitet nga: Besnik 03 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike eshte me pes dyer plus Panoram, eshte regjistrimit i par ne ks deri me 26.06.2016. Per me shum info: 045533525.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim