Shitet Vetura PEUGEOT

Shitet nga: Shkelqim 20 Pri 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Peugeot 407Dizel
2.0 HDI
Viti i prodhimit:2004
Ne gjendje perfekte
I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara
i rexhistruar
VETURA POSEDON
Klimatronik
ABS
ESP
Airbag ne tere veturem
Bordkompjuter
Komanda te bordkomjuterit
Komanda te radios ne vollan
Sistem zerimi shume te mire
Xhamat elektronik
Pasqyret elektronike
2 QELSA
Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I rujtun ne enterier poashtu ne pamjen e jashtme
Nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt te mundshen
Vozitje shume te mire dhe te rehatshme
Harxhime shume te vogla
Veture familjare dhe shume e sigurte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim