Peugeot 5008 2.0 Hdi 150kw Business Pack

Shitet nga: Shlemi Px 11 Gsh 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 5008
Peugeot 5008 2.0 Hdi 150 kuaj fuqi Business Pack
193000km
* GPS navigation
* Bluetooth
* Airbags perpare dhe anash
* Klim automatik bizone (veq sa e kam mbush)
* ABS,ESP
* dhe shume opsione tjera...
Perfekte per nje familje 5 antareshe (ose me pak)
Revisioni komplet i kryer
Mundeni me e pa ne Ferizaj

Ne gjendje shume te mire dhe me mirmbajtje te rregullt prej fillimit (fakturat e krejt servisave prejt dates se prodhimit )

Per me shume foto dhe info tel viber 0037744627328 ose e-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim