Peugot biper

Shitet nga: besim 15 Sht 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Bipper
shitet peugot 1,4 diesel isapordhur nga franca ne gjendje shum te mir viti prodhimit 2013 ka klim abs centrall ulen eka te nderruar goma te dimrit dhe rADJO SHUM TE AVANCUAR dhe edheeshte ne gjendje shum te kenqshme qmimi 5300 e ...per informat ne numer teli 0452013 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim