Peugeot Boxer kofer

Shitet nga: Mensur 13 Pri 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Boxer
AutomjetI posedon goma te reja altinator te ri bateri te re dhe eshte ne gjendje te rregullt per ma shum Informata ne tel 044193850
ose viber +491775892025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim