Peugeot Pick Up

Shitet nga: Kreshnik 03 Pri 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shitet pick up peugetot 1.7 diesel. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Servisat i ka te gjitha te kryer me rregull. Posedon edhe klimen dhe ka regjistrim deri ne fund te tetorit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim