Peugeota 107 automatik -09

Shitet nga: Auto salloni aldioni 28 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes pezho 107 viti fund 2008
1.0 benzin AUTOMATIK
Vetura asht shum shum ne gjendje te mir
Teknike dhe optike asht e rujtne si mrenda ashtu
Dhe jasht
Posedon klima ac kasetofonin CD AUX
Gjamt elektronik abs centrrall etj etj
Vetura asht me tabela rks rigjistrimi i par asht
Menjaqin shum shum 122334684984694


xxx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim