Pikap caddy 1.9 disel -96

Shitet nga: Ardian 07 Pri 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
vetura esht ne gjendje te rregullt por ka skaduar regjistrimi dhe ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim