Pikapi dizell 1.9 ndrrim i mujshem -98

Shitet nga: kastriot 12 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet pik ap skoda 1998 edhe 3 muj regjistrim n gjendje t rregullt 1.9dizell me fellne dhe goma treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim