Pjes per ford fusion dhe ford fiesta -04

Shitet nga: betim 10 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes pjes per ford fiesta dhe ford fusion 1.4hdi 2004
motorrin ne gjendje perfekte dhe te gjitha llojet e tjera te pjesve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim