Range Rover 2.5 Dizel -00 U SHITTTTT

Shitet nga: Range Rover 05 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Ferizaj
shes Range Rover 2.5 Dizell ne gjendje shum te mire eshte shum i rujten

Ka klima ac karrikat me nxemje automat ka sistemin me ulje dhe ngritje eshte me 2menjaqa

RIgjistrimi i skaduar qe 8 muaaj bejm ndrrim me 045 697 428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim