Renault Clio III -08

Shitet nga: Personal 25 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Renault Clio III Viti i prodhimit Prill 2008 1.5 Diesel me regjistrim deri ne Dhjetor te 2015

Vetura eshte klimatronik funksionale,abs,xhama elektronik,cd radio ,komanda ne timon te radios,goma te reja te dimrit,vetura eshte shume e rujtun dhe ne gjendje shume te mire teknike, per me shume informata telefono ne nr 045219291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim