Renault Twingo benzin -01

Shitet nga: Ardit hasani 28 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
renault twingo ne gjendje te rregullt me dogan dhe homologim ne gjendje shume te mire sapo ardhur nga gjermania dritare automatike abs full extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim