RENAULT CLIO 2010 shum e rujtun

Shitet nga: Auto salloni aldioni 31 Jan 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes renault clio viti fund 2009 veq me dogan te paguar
Vetur asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht e rujtun shum si mrenda ashtu edhe jasht

Nr kontakti 045 192 192 ose 045 368 718
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim