Renault Clio dizel -02

Shitet nga: gjergj 30 Gsh 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Reno clio 1.5 naft 2002
konsumi 3.7/100 makina eshte e targuar
ne gjendje shum te mire
2800 euro i diskutushem
eshte ne gjendje motorrike perfekte
dhe shum ekonomike
te interesuarit te me kontaktojn
nr 0665595201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim