Renault Clio

Shitet nga: Visar 08 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Renault Clio 1.5 DCI. I ka te gjitha serviset e kryera si dhe te nderruar rrypin dhembezor. Posedon klime si dhe goma te reja. Eshte teper ekonomik.
Marr parasyshe edhe mundesine per nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim