Renault clio 1.2 benxin

Shitet nga: muharrem 04 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shitet renault clio ne gjendje te mir teknike dhe optike rks per me shum info kontakto nr viber +37744443332 pres blersin serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim