U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 03 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

640 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault Clio 1.9 Dizel punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Regjistrimi i skaduar qe 4Muj(100 euro denim).vetura nuk asht hipotek dhe me dokumenta ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim