renault clio 1.6 b i sapo doganuar dhe rexhistruar

Shitet nga: besnik 22 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shes renault clio 1.6b i rexhistruar per her te par ne kosov ne gjendje shum te mir teknike viti prodhimit asht 30-11-2002 ka te mdrruar rrypin dhomzor dhe servis i ber asht me klim funksionale dhe me goma te reja info : 044926824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim