RENAULT ESPACE 2.0

Shitet nga: Baki 23 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Shes veturen Renault Espace viti i prodhimit 2000, 2.0 benzin,klim,airbag, regjistrim deri me 26.05.2016 ,ne gjendje teper te mire, ka ardh qe 3 vjet nga franca dhe vetem nje shofer e ka vozit.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr. 044-622-238 dhe 044-970-611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim