Renault Espace benzin -85

Shitet nga: kasum kamenica 10 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
SHITET VETURA E TIPIT RENAULT ESPASE VETURA POSEDON REGJISTRIM 1VJET DHE GARANTOJ SI POR TUKUMENTA SI POR HIPOTEK NUK ASHT PORKTHIM I MINJEHERSHUM RENAULTI I POSEDON MATORR TE MIR DHE NUK HARGJON VAJ DHE E KA TE TRESHIT JO TE DYSHIT PO ASHTU KA GOMA TE DIMRI TE REJ 4COPA DHE KA BRANIK TE TRESHIT MASKEN TE TRESHIT ULSET I KA DY TE PARAT TE 4KATRISHIT KURSE ATO TJERAT I KA TE TRESHIT TAPACIRAT I KA TE PAQT KREJT JA KUM NDRRU ME NI FJAL KREJT EKSTRA DIQKA I KA KREJT MUN TA SHINI KU TE DONI DHE BEFASONI EDHE VET AS SHURUM SKA AS SEN SHKON SHUM MIR FLM POR MIRKUPTIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim