.:::Renault Kangoo 1.9 Dizel 5 Ulse:::.

Shitet nga: 04414231 19 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
i regjistruar rks ka klim 5 ulse edhe ne librez 1.9 dizell si per pun ashtu dhe per familje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim