Renault, Kango 2003

Shitet nga: Kadri 14 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Reanult, Kango 1.9 dizel, regjistrim nuk ka po eshte I shlajmruar dhe nuk ka denim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim